איכות חומרים – נירוסטה

חיפוי נירוסטה הוא סוג ציפוי קירות מעלית מאוד נפוץ. לוחות נירוסטה מגיעים במגוון רחב של דוגמאות דקורטיביות וכמו כן גם בדוגמאות שונות של ליטוש כגון ליטוש יבש וליטוש עדין, מה שקרוי בשפה המקצועית ליטוש שמן.

מה זה בכלל נירוסטה ומהם מאפייניה

נירוסטה הינה סוג של מתכת דקה וקלת משקל, עמידה וחזקה, שאינה מחלידה, ידידותית לסביבה וניתנת למחזור. היא מוצעת בסוגים שונים שמתאימים למגוון מקומות, כמו מעליות, משטחי מטבח ומעבדה, צנרת, קונסטרוקציות, מוצרי חשמל ועוד.

התכונות של הנירוסטה מושגות בזכות כמות נמוכה של פחמן, לצד עשרה אחוז כרום לכל הפחות, שאחראי על היותה פלדה עמידה וקשיחה שאינה מחלידה. כמו כן, יש בנירוסטה רכיבים נוספים כמו ניקל, מוליבדן וחנקן, כאשר כמויות ויחסי החומרים השונים שיש בנירוסטה מכתיבים את מאפייניה.

נירוסטה נחשבת לחומר גלם ורסטילי עם אורך חיים ממושך במיוחד, שכמעט ואינה נדרשת בתחזוקה. היא מציגה רמה גבוהה של עמידות בפני חמצון וגם עמידה בפני מרבית הרכיבים הכימיים שיש בחומרי ניקיון. בנוסף, היא גם מציגה רמה טובה של עמידות בפני חום ויש לה יכולת לספק היגיינה מצוינת.

שימוש בנירוסטה בתאי מעלית

נירוסטה היא חומר גלם נפוץ גם במעליות, בהיותה פלדת אל חלד בעלת חזות אסטטית מבריקה, עמידה במיוחד, ששומרת על חזותה המקורית לאורך זמן. כמו כן, בהיותה מתכת דקה במיוחד היא חוסכת במקום, מה שהופך אותה מאוד מתאימה לתאי מעלית שיש להם שטח פנים מוגבל במיוחד.

בין היתר, בזכות רמה גבוהה של היגיינה חיפוי נירוסטה נפוץ במעליות של מרפאות, חברות היי טק, תעשיית מזון ובתי חולים. כמו כן, בגין החזות המבריקה והעכשווית שלה, נירוסטה משמשת לחיפוי מעליות במבנים בעלי עיצוב מודרני, ובכלל – בזכות עמידותה וחזותה האסטטית וקלות ניקיונה, רבים בוחרים בה בתור חומר לחיפוי של מעליות במבני מגורים, משרדים, מוסדות חינוך, מבני ממשל וכדומה.

חיפוי נירוסטה

איכויות של ציפויי נירוסטה

יש לדעת כי ציפויי נירוסטה למעליות מוצעים בסוגים וברמות שונות של איכות, כאשר הציפויים הנפוצים בשיפוץ מעליות קיימים ברובם במלאים של הספקיות הגדולות. כמו כן, ניתן להבחין בשוני באיכות של חיפויי נירוסטה בין דגמים מקבילים מיצרנים שונים, כאשר לרוב עדיף לבחור עבור מעלית בנירוסטה כמה שיותר איכותית ועמידה. בייחוד חשוב לדרוש נירוסטה איכותית יותר במקומות אשר קרובים לים, כך שעמידות המוצר תהיה ניכרת במהלך הזמן.

סוגי נירוסטה דקורטיבית:

אנו יכולים לספק מגוון סוגים של חיפוי קיר נירוסטה למעלית, ממנו כל אחד יכול לאתר את דגמי חיפויי הנירוסטה שמתאימים לו:

  • נירוסטה דגם רגבים.
  • נירוסטה דגם ריבועים.
  • נירוסטה דקורטיבית דגם ריבועים עם ליטוש עליון.
  • נירוסטה דקורטיבית דגם עור.
  • נירוסטה דקורטיבית דגם פשתן.

קיימים סוגים נוספים של נירוסטה דקורטיבית.

סוגים מיוחדים של נירוסטה דקורטיבית :

מלבד סוגי חיפוי נירוסטה מוכרים, אנו מציעים גם חיפויי נירוסטה מיוחדים ומרשימים עבור מעלית, הכוללים למשל:

  • נירוסטה דגם מראה.
  • נירוסטה דקורטיבית מראה צבעונית.
  • נירוסטה דקורטיבית דגם מראה מקושקשת.
  • נירוסטה דקורטיבית דגם מראה ריבועים.
  • ועוד סוגים שונים בעיטורים מיוחדים.

מאמרים נוספים

פלקסטון – ריצוף מעליות

רצפת פלקסטון קוורץ היא הרצפה  היחידה עם אחריות לשבר והמתקדמת בעולם מורכבת ממשטח עליון קוורץ ובסיס אלומיניום מרובד ומובילה בכל האספקטים : משקל, עובי, גמישות,

קרא עוד >

מעליות ניו גלאס

ניו גלאס זה חיפוי קירות חדשני ביותר המהווה תחליף לזכוכית, הרבה פעמים לא ניתן ליישם זכוכיות עקב בעיית משקל ובטיחות, ניו גלאס קל משקל יותר

קרא עוד >

מעליות בזכוכית

במהלך השנים הזכוכית הצבועה במעליות הפכה להיות חיפוי נפוץ ומרשים היא מגיעה במגוון רחב של גוונים ואפשר לשלב אותה עם אלמנטים של נירוסטה ריצוף איכותי 

קרא עוד >

מעליות פורמייקה

פורמייקה הינה סוג החיפוי הנפוץ ביותר עבור מעליות, והיא מגיעה במגוון רחב של דגמים, גוונים ומרקמים. עם חברת דקור ליפט תזכו בחיפוי פורמייקה איכותי מתוך

קרא עוד >

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית