איכות חומרים קירות פורמייקה

ענף המעליות, כמו בכל ענף, אפשר לבצע שיפוץ מעלית מחומרי גלם איכותיים ואפשר לבצע מחומרי גלם סוג ב’ ג’ ד’ וכו . כמו כן אפשר לשפץ מעלית בחומרי גלם ללא תו תקן ופגומים גם יחד.

יחד עם זאת, בכדי לזכות במעליות איכותיות, עמידות, בטוחות ותקניות, שנעים לשהות בהן וששומרות על חזותן לאורך זמן, חשוב לבחור בחומרי גלם איכותיים עבורן, העומדים בדרישות התקן. החומרים כוללים גם סוגי פורמייקה איכותיים ותקניים כפי שיש לנו לספק.

חומר חיפוי מבוקש לצרכים שונים

פורמייקה הינה חומר חיפוי מבוקש שהיה מאוד נפוץ בעבר, ואשר בשנים האחרונות חזר בגדול. הפורמייקה משמשת לחיפוי של ארונות, שולחנות אוכל, לחיפוי של דלתות פנים ועוד, כמו כן נעשה שימוש בחיפוי קיר פורמייקה בדגש על חיפוי קירות של מעליות. 

הסיבה שבגינה פורמייקה הפכה לחומר גלם כה פופולארי לציפוי וחיפוי, טמונה בשורה של יתרונות שהיא מציגה. בין היתר, מדובר בחומר גלם מאוד עמיד בפני חבלות ושריטות, ששומר על חזותו המקורית לאורך זמן, המוצע בשלל עיצובים, גוונים ומרקמים, שקל לנקות אותו ומוצע בשוק עבור מחיר כדאי במיוחד.

קירות פורמייקה:

ציפוי קירות הנפוץ ביותר במעליות, ניתן לבחור ממגוון רחב מאוד של אפשרויות

הפורמייקה היא חומר סינטטי עמיד למדי ומתאים מאוד למעליות.

קיימים סוגים רבים של פורמייקה מחברות שונות ואיכויות שונות כך שלא תמיד כדאי לבחור באופציה הזולה ביותר, עדיף לבחור פורמייקה עמידה

שתעמוד לאורך זמן ולא תתבלה מהר, הרי לא תרצו לשפץ את המעלית כל שלוש שנים.

ציפוי פורמייקה מחיר

סוגי פורמייקה:

יש לדעת כי בשוק ניתן למצוא סוגים שונים של חיפויי פורמייקה עבור מעליות, הנבדלים באיכותם. כמובן, ככול שמדובר באיכות יותר גבוהה של חיפוי פורמייקה המחיר המבוקש עבורו יעלה בהתאם. למשל, תוכלו למצוא בין היתר את סוגי הפורמייקה הבאים:

  • פורמייקה פשוטה רגילה עובי למינציה כולל דף עץ 0.6 מ”מ
  • פורמייקה עם ציפוי עבה יותר עובי כולל 0.7-0.9 מ”מ
  • פורמייקה עם תכונות עמידות יותר נגד שריטות
  • פורמייקה עמידה יותר נגד שריטות וכוללת בתוכה חומר מעכב בעירה

דגמי פורמייקה:

הסוגים השונים של פורמייקה מוצעים בדגמי פורמייקה שונים, שניתן לחלקם לשלוש קטגוריות עיקריות:

  • דגמי פורמייקה סטנדרטיים
  • דגמי פורמייקה מעוצבים יותר
  • דגמי פורמייקה פרימיום – לפרוייקטים מיוחדים

כמו כן, ניתן למצוא בשוק ציפויי פורמייקה בשלל גוונים ומרקמים עכשוויים, עם דרגות שונות של חספוס ושל ברק. מהמבחר כל אחד יכול למצוא חיפוי פורמייקה בעיצוב וצבע שמתאים לתא המעלית שבבניין שלו.

איך מדביקים פורמייקה

פורמייקה הינה חומר חיפוי סינטטי המורכב משכבות של נייר אריזה, משולבות עם חומרי הדבקה פלסטיים שגורמים לחומר להיות קשיח ועמיד. את הפורמייקה מיישמים כחיפוי לקירות של מעליות על ידי הדבקה בתהליך מקצועי יעיל ומהיר. יש לציין כי הדבקת פורמייקה ניתן לבצע גם על גבי פורמייקה ישנה, כלומר הדבקת פורמייקה על פורמייקה. בנוסף, ניתן לצבוע חיפוי פורמייקה ישן בעזרת צבע יסוד וצבע ייעודי לפורמייקה.

מאמרים נוספים

דקורציה מלאה או חלקית

מרבית הלקוחות מתלבטים האם להשקיע סכום מלא עבור דקורציה מלאה או לבצע דקורציה חלקית כמו תקרה ורצפה בלבד, צביעת דלתות המעלית, מראה חדשה ועוד. כמובן

קרא עוד >

שיפוץ דקורטיבי מחיר

שאלת השאלות נשאלת , קשה לדייק במספרים מפאת כמות פרמטרים והדרישות משיפוץ דקורטיבי אחד לשני. השאלה מאוד רחבה ואנו ננסה למקד אותה בדרך הבאה. מהן

קרא עוד >

איך זה עובד

תחום שיפוץ המעליות הוא תחום די רגיש מבחינות מסויימות אותן נפרט בהמשך. שיפוץ המעלית דורש מאתנו בעלי המקצוע להתאים את דרישת הלקוחות כולל פנטזיות וחלומות

קרא עוד >

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית