איכות חומרים קירות פורמייקה

על סוגי חיפויי המעליות היותר מבוקשים בימינו, נמנה ללא ספק חיפוי קיר פורמייקה כפי שמציעים בחברת דקור ליפט. במאמר הבא יוסבר על חיפויי פורמייקה למעליות, אילו סוגים ישנם ומה מייחד אותם.

סוגים שונים של פורמייקה

בשוק קיימים סוגים שונים של חיפויי פורמייקה באיכויות שונות, מהם כדאי לבחור בציפוי איכותי ועמיד לאורך זמן, בכל סגנון עיצוב מבוקש. בתור התחלה, קיימת פורמייקה סטנדרטית עם ציפוי למינציה בעובי של 0.6 מ”מ, וכמו כן ניתן לבחור בחיפוי פורמייקה יותר עבה בעובי הנע בין 0.7 ל- 0.9 מ”מ. קיימים גם חיפויי פורמייקה עם תכונות מיוחדות, כמו חיפוי המציג עמידות נגד שריטות, וכן חיפוי פורמייקה חסין נגד אש שיש בתוכו חומר מעכב בעירה.

הפורמייקה מוצעת בדגמים ועיצובים שונים, החל מדגמים סטנדרטיים לדגמים בעלי עיצוב ייחודי, וכן דגמי פרמיום המשמשים בפרויקטים יוקרה ופרויקטים גדולים ומיוחדים. בנוסף, ניתן לשלב חיפוי פורמייקה במעלית עם חומרים נוספים וצורות שונות של גימור. למשל ניתן לבחור בחיפוי קיר מעלית מפורמייקה עם שילוב של נירוסטה, וכן שילוב של נירוסטה ועבודות פרזול.

מהם המאפיינים של חיפוי פורמייקה

פורמייקה הינה חומר תעשייתי סינטטי המשמש בעיקר לצורכי ציפוי וחיפוי. ציפוי קיר פורמייקה למעליות הפך למבוקש במיוחד בזכות שורה של תכונות שהוא מציג:

  • חשוב להבין שלא כל חומר מתאים ומאושר עבור חיפוי למעליות. חיפוי פורמייקה מורכב מחומר סינטטי עמיד במיוחד, העומד בדרישות התקן כחיפוי עבור מעליות.
  • פורמייקה נחשבת כחומר חיפוי מאוד חזק, המציג עמידות גבוהה בפני חבלות ושריטות, עם יכולת עמידות ממושכת ושמירה על חזות מקורית למשך שנים רבות.
  • בבחירת חומרי חיפוי למעלית יש לקחת בחשבון גם את היכולת לנקותו. חיפוי מפורמייקה הוא חומר קל מאוד לניקוי שכתמים לא נספגים בתוכו, ומנקים אותו בעזרת חומרי ניקוי רגילים שיש בשוק, עם מטלית לחה.

חיפויי פורמייקה מוצעים בשוק בשלל דגמים, עיצובים, גוונים ומרקמים. המבחר מאפשר לכל לקוח לבחור בחיפוי פורמייקה שמתאים לסגנון העיצוב המבוקש על ידיו, עם התאמה לעיצוב של חללי הציבור במבנה והקהל העושה שימוש במעלית, כאשר העיצוב יכול להיות בכל סגנון – כפרי, מודרני, יוקרתי, קלאסי ועוד.

חיפוי קיר פורמייקה

דגשים לבחירה נכונה של חיפוי פורמייקה

מבין סוגי החיפויים מפורמייקה שיש בשוק, הבחירה בחיפוי המתאים כוללת מספר דגשים שיש לתת עליהם את הדעת:

  • מכיוון שלא משפצים את תאי המעלית בכל יום, חשוב לבחור בחיפוי פורמייקה איכותי ועמיד לאורך זמן. העמידות ניכרת בסוג הפורמייקה הנבחרת ובאיכות ומקצועיות עבודות ההתקנה עצמן.
  • בבחירת חיפוי פורמייקה לקירות יש להתאימו לאלמנטים דקורטיביים נוספים שיש בתא המעלית. האלמנטים כוללים את סוג הרצפה שיכולה למשל להיות מגומי, נירוסטה או שיש, וכן יש להתחשב בסוג תקרה של המעלית היכולה למשל להיות מרשת נירוסטה. בנוסף, יש לבחור בציפוי מתאים ומחמיא לסוג התאורה הנבחר.
  • יש לשים לב שחיפוי הפורמייקה מותקן באופן מדויק ונכון, באופן שלא מונע גישה ללוח הבקרה של המעלית וללחצנים השונים שיש בה. כמו כן, עליו להיות מותקן בצורה שמאפשרת את הסרתו במידה ויש צורך לבצע תיקונים בגוף המעלית.
  • יש לבחור בחברה וותיקה ומומלצת, שעבודות החיפוי שהיא מספקת מבוצעות על ידי צוות מקצועי ומיומן. כמו כן, יש להעדיף חברה המציעה חיפויי פורמייקה עבור מחיר משתלם עם אחריות מקיפה וארוכת טווח.

להזמנת חיפויי פורמייקה למעלית

להזמנת חיפוי פורמייקה מעוצב ואיכותי למעלית, ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ועוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת דקור ליפט בטלפון 052-5337733.

מאמרים נוספים

פלקסטון – ריצוף מעליות

רצפת פלקסטון קוורץ היא הרצפה  היחידה עם אחריות לשבר והמתקדמת בעולם מורכבת ממשטח עליון קוורץ ובסיס אלומיניום מרובד ומובילה בכל האספקטים : משקל, עובי, גמישות,

קרא עוד >

מעליות ניו גלאס

ניו גלאס זה חיפוי קירות חדשני ביותר המהווה תחליף לזכוכית, הרבה פעמים לא ניתן ליישם זכוכיות עקב בעיית משקל ובטיחות, ניו גלאס קל משקל יותר

קרא עוד >

מעליות בזכוכית

במהלך השנים הזכוכית הצבועה במעליות הפכה להיות חיפוי נפוץ ומרשים היא מגיעה במגוון רחב של גוונים ואפשר לשלב אותה עם אלמנטים של נירוסטה ריצוף איכותי 

קרא עוד >

מעליות פורמייקה

פורמייקה הינה סוג החיפוי הנפוץ ביותר עבור מעליות, והיא מגיעה במגוון רחב של דגמים, גוונים ומרקמים. עם חברת דקור ליפט תזכו בחיפוי פורמייקה איכותי מתוך

קרא עוד >

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית