דקורציה מלאה או חלקית

מרבית הלקוחות מתלבטים האם להשקיע סכום מלא עבור דקורציה מלאה או לבצע דקורציה חלקית כמו תקרה ורצפה בלבד, צביעת דלתות המעלית, מראה חדשה ועוד. כמובן שהכסף והנחיצות הן המכריעים במקרה הזה ונסביר :

דקורציה למעלית – מלאה:
היתרונות בשיפוץ תא מלא באים יותר לידי ביטוי והרבה יותר משתלמים לכם הלקוחות מכיוון שאנו כבעלי מקצוע מעדיפים למכור לכם שיפוץ בחבילה אחת, להגיע פעם אחת לבניין ולבצע הכל מאשר לבוא מספר פעמים לבניין ולעשות רק חלק בכל פעם. בהתאם לזאת אנו מוזילים את המחיר של החבילה, קרי הדקורציה המלאה והחבילה משתלמת לכם הרבה יותר מאשר לפתוח אותה לפריטים בודדים וכאשר מזמינים פריטים בודדים משלמים מחיר מלא על כל פריט ופריט.

דבר נוסף הוא ההתאמה של הפריט הבודד למצב המעלית הקיימת, ניתן דוגמה למשל רצפת שיש חדש אשר צריך לבוא במקום שטיח גומי קיים שעליו מונחים מגיני רגל מנירוסטה, עובי הגומי הוא כ 3 מ”מ ועובי השיש הוא 8 מ”מ כך שלא ניתן להכניס את השיש מתחת למגיני הרגל, לא תמיד ניתן להרים את המגינים לגובה הנדרש מכל מיני סיבות, יוצא שהשיש צריך לשבת בין המגינים ולא מתחת — מבחינתינו לא מושלם.

דוגמה נוספת זה החלפת התקרה בלבד, בהרבה מעליות התקרה הקיימת יושבת על מסגרת היקפית אשר ממוסמרת לדפנות המעלית, התקרות החדשות כיום הן מנותקות מהקירות מספר ס”מ על מנת ליצור אפקט צף, מה שקורה הוא שבזמן פירוק התקרה הישנה, כולל המסגרת, נשארים חורים בדפנות, נראה לא אסתטי.

דקורציה למעלית – חלקית:
המקרים אשר מזמינים פריטים בודדים כגון רצפת שיש בלבד, תקרה בלבד, צריכים לשים דגש חזק על התוצאה מהסיבות שצויינו למעלה.
בשביל לראות את התוצאה הסופית אתם מוזמנים לצלם את המעלית ולשלוח לנו את התמונות דרך צור קשר ואנו ניתן לכם תשובה מקצועית.

מאמרים נוספים

שיפוץ דקורטיבי מחיר

שאלת השאלות נשאלת , קשה לדייק במספרים מפאת כמות פרמטרים והדרישות משיפוץ דקורטיבי אחד לשני. השאלה מאוד רחבה ואנו ננסה למקד אותה בדרך הבאה. מהן

קרא עוד >

איך זה עובד

תחום שיפוץ המעליות הוא תחום די רגיש מבחינות מסויימות אותן נפרט בהמשך. שיפוץ המעלית דורש מאתנו בעלי המקצוע להתאים את דרישת הלקוחות כולל פנטזיות וחלומות

קרא עוד >

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית