בחירה נכונה של חיפוי מעלית

בחברת דקור ליפט, הפועלת בתחום שיפוץ המעליות כבר מעל שני עשורים, מתמחים בהתקנת חיפוי מעליות עבור מחיר משתלם ועם שירות מקצועי, יעיל ומהיר. אם אתם מתלבטים באיזה חיפוי מעלית לבחור, לרשותכם עומד צוות החברה הזמין לסייע בנושא. כמו כן, לפניכם הסבר על חיפוי למעליות ודגשים לבחירת החיפוי המתאים.

מהותו של חיפוי למעלית

מעלית הינה כלי חיוני בבתים רבי קומות, והיא נדרשת להיות אמינה ובטוחה. בכדי שהשהייה במעלית תהיה כמה שיותר נעימה ומרגיעה, ועל מנת שתהיה לה חזות מתאימה לאופי ולרמת הבניין, חשוב גם להשקיע מראה שלה בעזרת חיפוי לקירות מעלית כפי שאנו מספקים. יחד עם זאת, מכיוון שיש בשוק הרבה אופציות לחיפוי של מעליות, חשוב להכיר את האפשרויות השונות ולבחור בחיפוי המתאים ביותר, בדגש על איכותו.

איכותו של חיפוי המעלית

מכיוון ששיפוץ מעלית הינו פרויקט המתקיים בתכיפות מאוד נמוכה, הדבר הראשון שיש לתת עליו את הדעת בבחירה של חיפוי הינה איכותו הגבוהה, הניכרת גם בסוג חומרי הגלם וגם בעבודות החיפוי עצמן. בחירה בחיפוי איכותי תבטיח שהוא יהיה עמיד לאורך זמן, יציב ולא ממהר להתבלות ולהיהרס, וגם ישמור על חזותו המקורית לטווח ארוך ויעניק חוויית שימוש נעימה ומרגיעה. כמו כן, איכותו של חיפוי למעלית ניכרת בהיותו בטוח לשימוש, עמיד בפני אש, וחבלות ופגיעות שונות, ובכך שפשוט וקל לנקותו.

הכירו את סוגי חיפויי מעליות שיש בשוק

כאמור, כיום קיימים סוגים שונים של חיפויים עבור מעליות, כאשר לכל סוג של חיפוי יש מאפיינים משלו, וכל חיפוי מעניק למעלית סגנון ואווירה אחרת. למשל תוכלו למצוא בשוק את סוגי החיפויים הבאים:

  • חיפוי קיר מראה- אחד מסוגי החיפוי היותר מבוקשים, המספק מענה איכותי בעל חזות אסטטית ויוצר תחושה של מרחב יותר גדול, בעודו מאפשר ליוצאים או לנכנסים לבניין לסדר את הופעתם. זהו גם חיפוי פשוט לניקוי ששומר על חזותו המקורית לאורך זמן.
  • חיפוי נירוסטה- עוד סוג של חיפוי איכותי, אסטטי ועמיד, בעל חזות עכשווית, המציג רמה גבוהה של עמידות וקל לנקותו. בימינו חיפויי נירוסטה דקורטיביים היכולים להיות גם צבעוניים.
  • חיפוי פורמייקה- פורמייקה היא חיפוי מעלית איכותי בעל גמישות עיצוב גבוהה, כאשר ניתן לעצב את תא המעלית בכל גוון, מרקם וסגנון מבוקש. כמו כן, בימינו מוצעים חיפויי פורמייקה למעלית שהינם חסינים לאש.
  • שילובים- ניתן גם לבחור בחיפוי שמשלב חומרים שונים, למשל אפשר לעצב את תא המעלית עם שילוב של חיפוי נירוסטה ופורמייקה.
  • חיפויים נוספים- מלבד מה שכבר הוזכר, ישנם עוד סוגי חיפויים למעליות לרבות חיפויים של זכוכית עבה ומחוסמת, חיפוי מחומר דמוי זכוכית, חיפויים דקורטיביים של לוחות עץ מסוגים שונים, וחיפוי קירות של המעלית עם משטחי בד מיוחדים.
חיפוי קיר מראה

מהו המחיר של חיפויי מעלית

יש להבין כי ביחס לעבודות שיפוץ אחרות, חיפוי מחדש של המעלית אינו יקר, ובייחוד אצלנו תקבלו עבור עבודות אלו מחיר אטרקטיבי. יחד עם זאת, לכל סוג של חיפויי יש תמחור שונה הנקבע בהתאם לעלות חומר הגלם ומורכבות התקנתו. כמו כן, עלות החיפוי משתנה בהתאם לגודלה של המעלית.

הזמנת חיפויים למעליות

להזמנת חיפוי איכותי למעלית ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ועוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת דקור ליפט בטלפון 052-5337733.

מאמרים נוספים

פלקסטון – ריצוף מעליות

רצפת פלקסטון קוורץ היא הרצפה  היחידה עם אחריות לשבר והמתקדמת בעולם מורכבת ממשטח עליון קוורץ ובסיס אלומיניום מרובד ומובילה בכל האספקטים : משקל, עובי, גמישות,

קרא עוד >

מעליות ניו גלאס

ניו גלאס זה חיפוי קירות חדשני ביותר המהווה תחליף לזכוכית, הרבה פעמים לא ניתן ליישם זכוכיות עקב בעיית משקל ובטיחות, ניו גלאס קל משקל יותר

קרא עוד >

מעליות בזכוכית

במהלך השנים הזכוכית הצבועה במעליות הפכה להיות חיפוי נפוץ ומרשים היא מגיעה במגוון רחב של גוונים ואפשר לשלב אותה עם אלמנטים של נירוסטה ריצוף איכותי 

קרא עוד >

מעליות פורמייקה

פורמייקה הינה סוג החיפוי הנפוץ ביותר עבור מעליות, והיא מגיעה במגוון רחב של דגמים, גוונים ומרקמים. עם חברת דקור ליפט תזכו בחיפוי פורמייקה איכותי מתוך

קרא עוד >

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית