מעליות בתל אביב

האם נחוצה בבניין שלי מעלית?

לא בכל הבניינים נחוצה מעלית, עבור אלו המתקשים להחליט האם בבניין שלהם נחוצה מעלית; קחו בחשבון את המאמר שלפניכם. מעלית נחוצה במידה שהיא משרתת את המוגבלים פיזית, אזורים בעלי תנועה רבה ועובדים עסוקים.

מוגבלים פיזית – נכים או אנשים בעלי מוגבלות פיזית, אשר אינם מסוגלים לעלות במדרגות, זקוקים למעלית כדי לנוע בין קומות הבניין. בעלי בבנייני מגורים או בנייני עבודה אשר מעוניינים לאכלס או לעבוד עם אותם אנשים, מעלית היא חובה. המעלית מנגישה את הבניין לבעלי המוגבלויות וגורמת להרגשה נעימה ורצויה, יחד עם נוחות וחופש לנוע בין הקומות השונות.

תנועה רבה – בין אם מדובר בבניין עבודה או בבניין מגורים, אם בבניין קיימת תנועה רבה על בסיס קבוע, המעלית מקדמת יעילות. במקום שדיירים, עובדים ולקוחות יחלפו מותשים אחד מול השני בגרם המדרגות, למה לא להתקין מעלית אשר תישא אותם לייעדם? בנוסף, אם מדובר בבניין עבודה עם תנועה רבה, זאת אומרת שהוא מקבל הרבה לקוחות, מבקרים ולקוחות פוטנציאליים. במקרה זה, התקנת מעלית עשויה לגרום לבניין להיראות מקצועי יותר. התקנת מעלית עשויה להפוך את החברה למקום נחשק יותר לעבודה ולביקור ואת בניין המגורים למקום נחשק יותר לגור בו.

חברי צוות ועובדים עסוקים – לעובדים ולחברי צוות אשר רצים באופן קבוע בין הקומות – מגיעה הפסקה. עשו להם טובה והתקינו מעלית. המעלית תסייע לעובדים לנוע בין הקומות בבטחה ובמהירות. אפילו אם לא קיימת סיבה אחרת להתקנת המעלית מלבד הסיוע לעובדים, מדובר בסיבה מספיק טובה כדי להתקין אחת. צוות מרוצה משמעותו עסקים מצליחים ופרודוקטיביים. למה לשחוק את העובדים על המדרגות כאשר ניתן לשמור את האנרגיה שלהם למשימות הקשורות בעבודה?

עיצוב מעליות מומלץ

קיימות סיבות רבות אשר מצדיקות התקנת מעלית ואף בעל עסק או בניין מגורים לא צריך להגביל את עצמו לשלושת הסיבות המופיעות מעלה. אפילו אם הבניין אינו משרת אנשים מוגבלים פיזית או אם אין בו תנועה רבה של עובדים או לקוחות – אין זה אומר שבבניין לא נחוצה מעלית או מעליות. בתל אביב, לדוגמה, יש הרבה בניינים עם מעלית. הבניינים מחסרי המעליות אינם מהווים מקום עבודה או בניין מגורים אטרקטיבי עבור מרבית התושבים ולכן מומלץ להתקין מעלית בכל בניין מרובה קומות.אנחנו בחברת “דקורליפט” שמחים להציע את שירותי שיפוץ ועיצוב המעליות שלנו, כל מה שעליכם לעשות כדי ליהנות משירות נעים, מקצועי ואמין הוא ליצור קשר דרך האתר או בטלפון במספר 052-5337733. אנחנו זמינים עבור כל בקשה ושאלה גם במייל בכתובת info@shiputzmaaliot.co.il.

מאמרים נוספים

דקורציה מלאה או חלקית

מרבית הלקוחות מתלבטים האם להשקיע סכום מלא עבור דקורציה מלאה או לבצע דקורציה חלקית כמו תקרה ורצפה בלבד, צביעת דלתות המעלית, מראה חדשה ועוד. כמובן

קרא עוד >

שיפוץ דקורטיבי מחיר

שאלת השאלות נשאלת , קשה לדייק במספרים מפאת כמות פרמטרים והדרישות משיפוץ דקורטיבי אחד לשני. השאלה מאוד רחבה ואנו ננסה למקד אותה בדרך הבאה. מהן

קרא עוד >

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית