מעליות פורמייקה

פורמייקה הינה סוג החיפוי הנפוץ ביותר עבור מעליות, והיא מגיעה במגוון רחב של דגמים, גוונים ומרקמים. עם חברת דקור ליפט תזכו בחיפוי פורמייקה איכותי מתוך מבחר גדול של סוגים ודגמים. אנו גם מחיר פורמייקה משתלם במיוחד והחיפוי מסופק עם אחריות מקיפה.

מבחר עשיר של אפשרויות עיצוב עם חיפוי פורמייקה

כאמור, פורמייקה מוצעת בשוק בשלל דגמים ומרקמים, ומתוך המבחר כל אחד יכול לבחור בחיפוי למעלית שמתאים לעיצוב הלובי של הבניין ולרכיבים אחרים בתא המעלית, כמו ריצוף ותקרה. למשל, ניתן למצוא בשוק את דגמי חיפויי הפורמייקה הבאים:

 

פורמייקה עץ- מראה קלאסי של פורמייקה בגוונים ומרקמים של עץ טבעי, בהיר או כהה, בצבע שנוטה יותר לחום, לבן או אדום. הפורמייקה הזו יכולה להתאים במעלית המשלבת עץ טבעי ועבור מעלית המבקשת לשדר מראה סולידי, מכובד ורציני, כמו שמבוקש למשל במשרדים של רואי חשבון ועורכי דין.

פורמייקה שישפורמייקה עם מראה יוקרתי המתאימה לתא מעלית שיש בו ריצוף של שיש, עם חיפויים בגוונים ומרקמים של שיש כהה או בהיר, לבן או אפור וכדומה.

פורמייקה בטון- למעלית עם מראה תעשייתי הכי עכשווי, מוצע חיפוי ברמות שונות של מרקמים, החל ממראה של בטון מחוספס ועד למראה של בטון מוחלק.

פורמייקה אבן- חיפוי פורמייקה עם מראה ייחודי של אבן, המוצע בשלל צבעים, מרקמים וגוונים כהים ובהירים, תוך קבלת מראה טבעי ומרשים.

פורמייקה פשתן- פורמייקה עם מרקם של בד פשתן בגוונים ומרקמים שונים, כמו פשתן אפור, לבן, לבן מבריק, בגוון קרם טבעי ועוד. הפורמייקה הזו מעניקה לתא המעלית חזות ייחודית, נעימה וביתית.

פורמייקה פסטל- חיפוי של פורמייקה בגווני פסטל בהירים, רכים, נעימים ושמחים, שיכול להשתלב במרחב עם עיצוב רטרו או מודרני, ולהיות בגוונים מבריקים או בגווני מט.

כל עבודה נוספת לשיפוץ תא המעלית

מלבד חיפויי פורמייקה, אנו מספקים סוגים נוספים של חיפויי מעליות איכותיים, לרבות חיפוי מראה או נירוסטה, לצד מענה שלם לכל צרכי העיצוב של תא המעלית. המענה כולל בין היתר עבודות פרזול עם סוג נירוסטה סוג א דגם מלוטש F4, סוקל רצפתי היקפי המחבר בין קירות המעלית לבין רצפת שיש המעלית, פינות המעלית, תקרת המעלית וכדומה. זאת בנוסף לריצוף המעלית היכול להיות משיש מיוחד למעליות מסוג פלקסטון, שאינו מכביד על מנוע המעלית ומותאם לכל סוגי המעליות. אנו גם מבצעים התקנת תקרות במעלית לרבות תקרת נירוסטה צפה הכוללת 4 גופים מסוג פנל לד דרייבר מובנה 12V מיוחד. אנו גם מתקינים למעליות מעקה המשמש כמאחז יד תקני, ועוד.

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית