בחרו עמוד

חשיבות המעלית בבניין משותף

מעלית בבניין משותף היא אפשרות נהדרת להקל על כלל הדיירים בבניין ויש שיגידו כי היא אף הכרחית. דיירי הבניין המשותף מגוונים ומלבד הדיירים שאינם מעוניינים לעלות עד לקומתם ברגל, קיימים דיירים שפשוט אין ביכולתם הפיזית לעשות זאת – לכן חשיבות המעלית בבניין משותף היא קריטית וחשובה במיוחד.

 

מי הכי זקוק למעלית בבניין?

  • נכים ובעלי מוגבלויות
  • מבוגרים ואנשי גיל הזהב
  • דיירים בקומות העליונות

מעלית היא דרך נהדרת להנגיש את הבניין לאותם אנשים ולהקל גם על עצמכם: כמה פעמים חזרתם מהסופר והודיתם על המעלית שלכם, אשר חסכה מכם את הצורך לעלות את הקומות עד הדירה שלכם ברגל עם השקיות הכבדות? או חזרתם עם הילדים מאוחר בלילה מארוחה משפחתית והצלחתם להרים אותם מהמכונית עד למיטה בזכות המעלית? אין ספק כי המעלית משדרגת את איכות החיים של כל דיירי הבניין, אך חשוב לשמור על המעלית במצב טוב כדי שחוויית העלייה והירידה תהיה נעימה ונוחה.

על מנת לשמור על המעלית במצב מצוין, חשוב לבצע בה שיפוץ וחידוש מדי כמה שנים. השיפוץ משאיר את המעלית כחדשה והופך כל נסיעה לחוויה נעימה – לא פעם מעליות מגיעות למצב מוזנח בו הצבע מתקלף, המראות נעשות עכורות, השטיח מוכתם ומהמעלית עולה ניחוח לא נעים.

חברת “דקורליפט שיפוץ מעליות” קיימת בדיוק עבור מצבים אלן: אנחנו כאן כדי לשפץ את המעלית שלכם ולהפוך אותה לחדשה. חברתנו עוסקת בתחום שיפוץ המעליות כבר מעל 23 שנים ומספקת שירותים למגוון עסקים מרוצים. התמחותנו מתמקדת באופן העיצובי אשר כולל דגשים של מידות ותכנון המעלית, חלוקה דקורטיבית נכונה ושימוש בחומרים תקינים עבור השיפוץ לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אם המעלית שלכם זקוקה לשיפוץ, נשמח אם תצרו אתנו קשר באתר או בטלפון במספר 052-5337733. אנחנו זמינים עבור כל בקשה ושאלה גם במייל בכתובת info@shiputzmaaliot.co.il. אחת מצוות המומחים שלנו יחזור אלכם במהירות האפשרית ויעניק לכם את כל המידע המבוקש ושירות יוצא מן הכלל, צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.