בחרו עמוד

קניתם דירה חדשה, מזל טוב. הדירה נמצאת בשכונה ותיקה במרכז הארץ והעניינים. לפני ארבעים שנה, כשנבנה הבניין הזה, איכות החומרים הייתה שונה  מזו שיש היום, ההקפדה על התקן הייתה רופפת יותר והעיצוב המקובל היה רחוק שנות או מזה שמקובל בימינו. יש בזה מן האבסורד. הרי לא תתנו לעצמכם לגור בדירה שמעוצבת לפי רעיונות של אמצע המאה הקודמת, אז למה שהמעלית של הבניין, כרטיס הכניסה שלו בפועל, תיראה כאילו היא לקוחה מאופרת סבון שנכתבה לפני עשרות שנים? אתם הבעלים הגאים של עסק מכובד היושב בקומה גבוהה עם נוף מרשים, לא מתאים יותר שגם המעלית שאיתה מגיעים אל המשרד תרשים את הנכנסים, ולא תיראה כמו תא מעצר? כן, שדרוג מעליות הוא תחום מתפתח שיותר ויותר דיירים ובעלי עסקים שמים עליו דגש, אל תישארו מאחור.

הדגש העיצובי במעלית

שדרוג מעלית, מלבד הפן הטכני שבו, חייב לכלול גם הסתכלות מחודשת על עיצוב המעלית. אם תתייחסו רק לשיפוצים הטכניים ולא תתעסקו בשיפור דקורטיבי, עשיתם בפועל רק חצי עבודה. שדרוג דקורטיבי למעליות, כמו תחומים רבים בעולם העיצוב, עבר שינוי משמעותי והדגש שניתן לאווירה שמשרה המעלית על הנכנס אליה רק הולך וגדל. כאשר מעוניינים להשרות אווירת רטרו, תיבנה מעלית עם סורגים מעוצבים ותאורה עמומה. לעומת זאת, כאשר מעוניינים לעצב מעלית מתקדמת ומודרנית, כמו זו הקיימת ברוב המבנים החדשים, ייעשה שימוש רב יותר במתכות מבריקות, זכוכית ותאורה חזקה ומרשימה. מעלית כזו תשרה על הנכנס אליה תחושת ביטחון, והרגשה כי הוא הגיע למקום שמכבד את עצמו ושם דגש על כל חלקי הבניין. הצטופפות בתא מעלית אפלולי, מתקלף וחורק לא נותן הרגשה טובה לאף אחד.

למידע נוסף לחצו כאן

מעוניינים לשפץ ולשדרג את המעלית הרעועה שבבניין שלכם? הסטייל המחודש שהיא תביא איתה וגם איכות העבודה הן נקודות שאינכם מוכנים להתפשר עליהן? אם כן, חברת דקורליפט, המתמחה בתחום למעלה מ-20 שנה, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 052-5337733