בחרו עמוד

“מעלית זו נבדקה על ידי טכנאי מוסמך ונמצאה תקינה לשימוש. אין לעשות שימוש במעלית לאחר תאריך הבדיקה הבאה, החל ב…”. הצהרה זו, או דומות לה, מודבקת על מדבקה צהובה ובולטת בכל מעלית בישראל. זו הצהרה חשובה מאין כמותה, והיא עוזרת לנו לוודא כי המעלית שאנו נכנסים אליה, שהיא כלי שיכול להיות מסוכן אם מצבו מפוקפק, אכן עומדת בדרישות הבטיחות. עם זאת, פעמים רבות בדיקה טכנית בלבד אינה מספקת. ישנם לא מעט בניינים בישראל, בהם מותקנות מעליות תקינות לתפארת, אך התחושה המתקבל ברגע שנכנסים אליהן היא תחושה של צפיפות, מחנק וחוסר נעימות  בין אם מדובר טפטופי שקית האשפה ,לכלוך שהצטבר על המראה או טפט מתקלף, מעלית יכולה להפוך למקום לא סימפטי לשהייה, על אף הבטיחות הגבוהה שלה. כאן שיפוץ דקורטיבי למעליות נכנס לתמונה.

עיצוב דקורטיבי למעליות

מעלית הבניין היא כרטיס הביקור שלו. אותה מחשבה שעוברת לכם בראש כשתראו רכב חבוט ובלוי של איש מקצוע מכובד, עוברת בראשם של הנכנסים לבניין המרשים שלכם עם כניסתם למעלית שלא עברה עדכון עיצובי. עיצוב דקורטיבי למעליות המתאים לאוכלוסייה שנמצאת בו, בין אם מדובר בדיירים או עובדי משרד, הוא חשוב מאין כמותו. ישנם בניינים שבמסגרת שיפוץ שהם עורכים למעלית שמים את כל הפוקוס על הפן הטכני, אך מתעלמים מהצד העיצובי שחשוב כמעט באותה מידה. כניסה של לקוח או אורח למעלית מוארת היטב, בנויה כמו שצריך מחומרים איכותיים ושהוא אינו צריך לעצור את הנשימה כשהוא נכנס אליה יוצרת אצלו הרגשה טובה כבר מרגע הכניסה לבניין, עוד לפני שכף הרגל שלו דרכה על סף הדלת שלכם.

למידע נוסף לחצו כאן

נראות הבניין שבו אתם מתגוררים, הן בחלקו החיצוני והן בחלקו הפנימי, חשובה לכם? רוצים לשדרג את מראה המעלית שבו? אם כן, חברת דקורליפט, המתמחה בתחום למעלה מ-20 שנה, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 052-5337733