שיפוץ מעלית ישראליפט

מדוע כדאי לשפץ מעלית?

אם חשבתם שהמעלית היא רק דרך להגיע מנקוד א’ לנקודה ב’ בעוד אתם נמנעים מהמדרגות המעייפות – תחשבו שוב. המעלית משמשת כשער אל בניין המגורים או העסק שלכם עבור האורחים והדיירים השונים. המעלית מחזיקה בתכונת הובלה, אך היא גם מחמיאה ומוסיפה לעיצוב הכולל של החלל.

למעשה, פוטנציאל המיתוג של המעלית הוא אחת הסיבות שארגונים פונים לשיפוץ. עם המטרה לעצב תא מעלית מודרני וייצוגי יותר, חברות ובעלי דירות מחפשים את שירותיהן של חברות לעיצוב ולשיפוץ מעליות, על מנת להוציא לפועל את חזונם.

לפניכם מפורטות הסיבות לביצוע שיפוץ ועיצוב מחדש בחלל הפנימי של המעלית שלכם:

אתם מעוניינים למשוך דיירים חדשים לבניין – בתור בעלי בניין, השאיפה שלכם היא לשמור על הבניין מאוכלס היטב. אחת הדרכים למשוך דיירים חדשים לבניין ולשמור על הדיירים הקיימים, היא לשפץ את המעלית. המעלית המשופצת יוצרת אווירה של איכות ויוקרה בבניין וגורמת לדיירים לחשוב כי אם המעלית מטופלת ומושקעת, כך גם הדירות בבניין.

אתם מעוניינים להעלות את ערך הנכס למטרת מכירה – אם החלטתם, בתור בעלי הבניין, שהגיע הזמן למכור, שיפוץ המעלית הוא רעיון נהדר להעלאת ערך הנכס. כאשר המעלית משופצת, יותר קונים יהיו מעוניינים לרכוש את הנכס ואתם תוכלו לגבות מחיר גבוהה יותר עקב עליית הערך ולהרוויח יותר.

הבניין עובר שיפוץ כללי – אם החברה או בעל הבניין החליטו כי הגיע הזמן לעשות שיפוץ כולל, שיפוץ זה יכלול לרוב גם את חידוש המעלית. שיפוץ מעלית נחשב לאחד השיפוצים המשתלמים ביותר, אשר עולים מעט יחסית ליתר השיפוץ, אך מעניקים תחושת חידוש יוקרתית, לא פחות מחידוש הלובי או חדר המדרגות.

הסיבות לביצוע שיפוץ במעלית הן רבות ומגוונות ואין סיבה לא נכונה לביצוע שיפוץ מעלית. ישראליפט, לדוגמה, היא אחת החברות אשר מבצעות שיפוץ וחידוש מעליות. חברת “דקורליפט” עוסקת בתחום שיפוץ המעליות מעל 23 שנים ואחראית למאות שיפוצי מעליות מוצלחים. אם גם אתם רוצים להצטרף לשוק הלקוחות המרוצים שלנו, נשמח אם תצרו אתנו קשר באתר או בטלפון במספר 052-5337733. אחד מצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם גם במייל בכתובת info@shiputzmaaliot.co.il.

מאמרים נוספים

דקורציה מלאה או חלקית

מרבית הלקוחות מתלבטים האם להשקיע סכום מלא עבור דקורציה מלאה או לבצע דקורציה חלקית כמו תקרה ורצפה בלבד, צביעת דלתות המעלית, מראה חדשה ועוד. כמובן

קרא עוד >

שיפוץ דקורטיבי מחיר

שאלת השאלות נשאלת , קשה לדייק במספרים מפאת כמות פרמטרים והדרישות משיפוץ דקורטיבי אחד לשני. השאלה מאוד רחבה ואנו ננסה למקד אותה בדרך הבאה. מהן

קרא עוד >

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר אטרקטיבית